Finále orientačního běhu 2014

V úterý 13.5.2014 se v Kohoutovicích běželo finále orientačního běhu, do kterého postoupilo z předcházejících tří kol 22 dívek a chlapců z 2. stupně.

Všichni žáci se umístili na bodovaných místech a to pro školu znamenalo 3. místo mezi devíti brněnskými školami.

V kategorii H3 obsadil 1. místo Jakub Vajda, 3. místo Jirka Babyrád, 5. příčka náleží Martinu Slavíčkovi a 6. místo Patriku Hájkovi. V dívčí kategorii D3 vybojovala 1. místo Karolína Černošková, 3. skončila Tereza Sedláková, 6. místo Natálie Hianiková a 7. místo získala Hana Křížová.

V kategorii D4 doběhla na 5. místě Katka Tichá a v H4 nejlépe zaběhl trať Bernard Smékal. Gratulujeme našim orientačním běžcům k mimořádnému úspěchu.

Finále orientačního běhu 2014

PaedDr. Alena Chludová