Návštěva Mahenova divadla 4.11.2013

Návštěvy večerních představení v brněnském Národním divadle byly v loňském školním roce velmi oblíbené, proto jsme se rozhodli, že je uspořádáme i v letošním roce.

Tentokrát jsme pro žáky 9. ročníku vybrali klasickou komedii Oscara Wilda Jak je důležité míti Filipa, kterou nastudovalo Mahenovo divadlo. Děti ocenily vynikající herecké výkony, vtipné dialogy, neočekávané komické situace a celé představení si náležitě užily. Pro některé to byl svátek, neboť byly v klasickém divadle poprvé. Mohly se slavnostně obléci, obdivovat velkolepou výzdobu divadla a užít si soukromí v lóžích. Představení jsme využili v hodinách českého jazyka a je i přípravou pro studium středoškolské literatury.

Všichni se těšíme na další představení.

Návštěva Mahenova divadla  4.11.2013

Mgr. Jana Osičková