Slavnostní předání certifikátů z mezinárodní jazykové zkoušky

Ve čtvrtek 27. června 2013 se v divadelním sále uskutečnil slavnostní akt při příležitosti předávání certifikátů za mezinárodní jazykovou zkoušku YLE – MOVERS žákům 5. ročníků. Této slavnostní akce se zúčastnila zástupkyně British council v Brně slečna Ing. Ivana Odehnalová, ředitel školy Ivo Zálešák, vyučující anglického jazyka Eva Loukotková, třídní učitelé a spolužáci patnácti odvážných absolventů této náročné zkoušky.

Certifikát s nejlepšími výsledky si odnášeli tito žáci:
Samuel Čus, Ondřej Lacina, Zuzana Přikrylová, Šárka Smékalová, Kristýna Homolková, Dominika Miková, Magdalena Noštinská a Eliška Svobodová

Slavnostní předání certifikátů z mezinárodní jazykové zkoušky, červen 2013

Gratulujeme také všem ostatním a přejeme hodně úspěchů s angličtinou v příštích letech.

Eva Loukotková