skrytý
ZÁKLADNÍ ŠKOLA MASAROVA, BRNO

Akce školního parlamentu: Sbírejte víčka od PET lahví

Školní parlament pořádal akci na měsíc duben 2013 s názvem: Sbírej víčka od PET lahví. Víčka se sbírala v každé třídě na prvním i na druhém stupni pro nemocnou Sofinku. Její rodiče je prodají a dostanou peníze na léčbu dcery. Školní parlament z toho udělal soutěž. Vítěz obdržel velký dort a "předbíhací kartičku" do jídelny.

Školní parlament doufá, že si všichni tuto akci náramně užili a že jsme pomohli malé Sofince. Třída, která vyhrála, si doufám užila odměnu. Děkujeme všem, co se do akce zapojili.

Váš školní parlament

Lukáš Nerud 4.A

A jen pro úplnost dodáváme, že za měsíc trvání akce se nashromáždilo 118 kg víček. Vítěznou třídou se stala 2.B, kde se sešlo celkem 12,7 kg vršků. Děti si za odměnu pochutnaly na velkém čokoládovém dortu. Všem sběračům moc děkujeme.

L. Spáčilová, H. Pollaková, M. Netušilová

Přípravný kurz