skrytý
ZÁKLADNÍ ŠKOLA MASAROVA, BRNO

Výstava ve školní družině

Mezi osvědčené akce školní družiny posledních let patří mimo jiné i výstava výtvarných prací našich žáků. Výstavu si mohli rodiče i žáci prohlédnout v prostorách šaten naší školy, takže bylo možné uspořádat tuto akci i v době distanční výuky apod. Jsme moc rádi, že tradice jarní výstavy výtvarných prací pokračuje.

V dnešní době se potvrzuje, že je multikulturní výchova důležitou součástí vzdělávání. Název letošní výstavy byl Cesta kolem světa, a i díky ní jsme se v družinách multikulturní výchovou zabývali.

Všichni návštěvníci výstavy si tak mohli prohlédnout obrázky „fotografií“ z cesty kolem světa, létajících balónů, rozličných zvířat, pohledů na naši planetu z vesmíru, atd. Za zmínku stojí i 3D modely lodí z obalů na vajíčka.

Všem malým umělcům děkujeme za jejich nadšení, radost z tvoření a energii, kterou do celého projektu vložili.

Výstava ve školní družině, červen 2022 Výstava ve školní družině, červen 2022 Výstava ve školní družině, červen 2022

Mgr. Veronika Plíšková

Sportovní dny na 1. stupni
Letní odpoledne s vystoupením dětí